Informujemy, że termin zgłaszania chętnych druhów na szczepienie przeciwko COVID-19 został wydłużony do dnia 12 stycznia 2021 r. do godz. 12.00. Formularz jest dostępny pod linkiem: 

https://forms.gle/MhcVBaMto3MciDSc6

Dodatkowo w formularzu znajduje się link do pobrania stosownego oświadczenia „Oświadczenia woli o dobrowolnym poddaniu się szczepieniom przeciwko COVD-19”, które każdy druh powinien wypełnić, podpisać i przekazać Komendantowi Miejskiemu PSP w Skierniewicach. Powyższe oświadczenia należy niezwłocznie złożyć w siedzibie KM PSP Skierniewice przy ul. Aleja Macieja Rataja 4, 96-100 Skierniewice. Oświadczenie zostało zamieszczone w załączniku. Dodatkowo przedmiotowe oświadczenie znajduje się w załączniku.
UWAGA! Druhowie, którzy do dnia 30 grudnia 2020 r. do godz. 15.00 wypełnili przedmiotowy formularz wyrażając chęć na szczepienie przeciwko COVID-19, a nie dostarczyli stosownego oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się szczepieniu w formie tradycyjnej do Komendanta Miejskiego PSP w Skierniewicach są proszone o niezwłoczne ich dostarczenie.

Kategorie: Aktualności